Camasa barbati, alba, cu carouri bleumarin

Shirt Tailors

Camasa barbati, alba, cu carouri bleumarin

Camasa barbati alba cu carouri bleumarin, portivita atat la blugi cat si la pantaloni de stofa.
Detalii:
- croiala Slim Fit 
- manseta normala 
- guler italian cu balene detasabile 
- realizata din bumbac egiptean de cea mai buna calitate,produs de una din tesatoriile cu traditie din Europa, Tessitura Monti 
- materialul este Easy Iron, fiind foarte usor de calcat 
- camasile sunt ambalate intr-o cutie eleganta neagra si la cerere pot fi livrate de noi ca si cadou.

Livrarea se face prin serviciul de curierat rapid. Comanda ajunge la dumneavoastra in 24-48 de ore din momentul in care pleaca de la sediul Zega.

Cost: 19 lei pentru provincie si 10 lei pentru livrarile in Bucuresti.

Comenzile ce au o valoare mai mare de 200 lei beneficiaza de transport gratuit prin serviciul de curierat rapid.

Pentru orice alte informatii nu ezitati sa ne contactati fie prin suportul online, fie telefonic sau pe adresa de email: contact@zega.ro

In cazul in care produsul comandat nu ti se potriveste sau pur si simplu nu il mai vrei, il poti returna pentru a fi schimbat sau pentru rambursarea valorii acestuia (mai putin cheltuielile de transport) intr-un interval de timp de 14 zile calendaristice de la data achizitiei.

199,00 lei

-25%

149,00 lei

Tabel mărimi

Shirt Tailors - Bărbați

Mărime38394041424344
Circumferință guler (cm)38394041424344
Circumferință bust (cm)96100104108112116120
Circumferință talie (cm)86909498102106110
Lungime spate (cm)7979.58080.58181.582
Lățime spate (cm)42434445464748
Lungime mânecă (cm)64.56565.56666.56767.5

Disponibilitate: Stoc furnizor

Termen de livrare: 2-5 zile

Scrie o recenzie

Camasa barbati, alba, cu carouri bleumarin

Camasa barbati, alba, cu carouri bleumarin

Te-ar mai putea interesa