Camasa femei, roz intens

Shirt Tailors

*Cost transport: 19 lei , cu exceptia produselor de mobilier la care costul transportului va fi de 25 lei. Comenzile ce au o valoare mai mare de 200 lei beneficiază de transport gratuit prin serviciul de curierat rapid, cu excepția produselor de mobilier, la care doar comenzile cu o valoare mai mare de 600 lei beneficiază de transport gratuit prin serviciul de curierat rapid.

Camasa femei, roz intens

Camasa dama roz intens, portivita atat pentru o tinuta office cat si casual.
- croiala Slim Fit 
- manseta normala 
- guler intarit cu balene detasabile 
- realizata din bumbac egiptean de cea mai buna calitate,produs de una din tesatoriile cu traditie din Europa, Tessitura Monti 
- materialul este Easy Iron, fiind foarte usor de calcat 
- camasile sunt ambalate intr-o cutie eleganta neagra si la cerere pot fi livrate de noi ca si cadou.

Livrarea se face prin serviciul de curierat rapid. Comanda ajunge la dumneavoastra in 24-48 de ore din momentul in care pleaca de la sediul Zega.

Cost: 19 lei.

Pentru orice alte informatii nu ezitati sa ne contactati fie prin suportul online, fie telefonic sau pe adresa de email: contact@zega.ro

In cazul in care produsul comandat nu ti se potriveste sau pur si simplu nu il mai vrei, il poti returna pentru a fi schimbat sau pentru rambursarea valorii acestuia (mai putin cheltuielile de transport) intr-un interval de timp de 14 zile calendaristice de la data achizitiei.

170,00 lei

-24%

129,00 lei

Tabel mărimi

Shirt Tailors - Bărbați

Mărime38394041424344
Circumferință guler (cm)38394041424344
Circumferință bust (cm)96100104108112116120
Circumferință talie (cm)86909498102106110
Lungime spate (cm)7979.58080.58181.582
Lățime spate (cm)42434445464748
Lungime mânecă (cm)64.56565.56666.56767.5

Disponibilitate: Stoc furnizor

Termen de livrare: 2-5 zile

Scrie o recenzie

Camasa femei, roz intens

Camasa femei, roz intens

Te-ar mai putea interesa